Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Przeworsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Przeworsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Przeworsku pojawiła się szansa naprawy filtrów FAP do pojazdów osobowych Baojun z powodu działalności pracowni warsztatu z Przeworska. Znanej marce Baojun mogłoby nie powieść się generowanie oczekiwanych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Cały szereg pojazdów osobowych w Przeworsku to auta z silnikiem CDTi posiadające zamontowany filtr DPF, który wymaga regeneracji. Odszukanie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Przeworsku wyspecjalizowanego w autach Baojun może być nieproste, jak również jest żmudne. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat z Przeworska. Zachowanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Żeby uchronić się od komplikacji w pracy pojazdu Baojun, potrzeba od czasu do czasu czyścić filtr DPF FAP, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Przeworska. Filtry DPF FAP pracują w niezwykle trudnym środowisku, a konkretnie w wydechu, przez co dochodzi do utraty wyników urządzenia. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP oraz regeneracja katalizatorów dla pojazdów producenta Baojun, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Przeworsku. Tabela z cenami regeneracji filtrów DPF pochodzących z Baojun dla Przeworska zamieszczono niżej, istnieje możliwość by sprawdzić w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Przeworsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Przeworsku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Przeworsku 398
Mycie katalizatora Baojun w Przeworsku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Przeworsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Przeworsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Przeworsku 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Przeworsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Przeworsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Przeworsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Przeworsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Przeworsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przeworsk Osiedle księcia Józefa Poniatowskiego Gorliczyńska PZR01ML 50.068249/22.490549 Wyszukaj
Przeworsk Ignacego Krasickiego PZR250 50.061371/22.499550 Wyszukaj
Przeworsk Osiedle księcia Józefa Poniatowskiego Lubomirskich PZR01A 50.065659/22.491360 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer