Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Przeźmierowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Przeźmierowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w pojazdach Baojun z silnikiem na olej napędowy, jednak część ta zużywa się, z czym pomóc może płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Przeźmierowem. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Przeźmierowem odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut Baojun. Generowanie wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 5, domaga się funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Niemało pojazdów w Przeźmierowie to samochody z silnikiem CDI mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do mycia. Nagminnie źródłem zaczopowania filtra DPF/FAP, z logo Baojun, zdarza się inny mankament, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. By uchronić się od komplikacji w eksploatacji samochodu Baojun, trzeba co pewien czas przeczyścić DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Przeźmierowa. Przeźmierowo należy do centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Przeźmierowa, czemu znana marka Baojun stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą katalizatorów samochodowych. Dobranie kompetentnego warsztatu samochodowego w Przeźmierowie wyspecjalizowanego w pojazdach Baojun może być trudne, i jest długotrwałe. Tabela cennika naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Baojun dla Przeźmierowa widnieje w części strony poniżej, da się odszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR. Gdyż Baojun, niczym inne marki potrzebuje do sprawnej pracy sprawnych filtrów DPF/FAP zalecamy w Przeźmierowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Przeźmierowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Przeźmierowie 320
Regeneracja filtra FAP Baojun w Przeźmierowie 320
Mycie katalizatora Baojun w Przeźmierowie 320
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Przeźmierowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Przeźmierowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Przeźmierowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Przeźmierowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Przeźmierowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Przeźmierowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przeźmierowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Przeźmierowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przeźmierowo Rynkowa PRM01A 52.426140/16.786221 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer