Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Przysucha

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Przysusze

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Baojun z silnikiem na olej napędowy, choć moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Przysuchą. Nierzadko wadą, z jaką biedzą się osobówki znanej marki Baojun, głównie, mające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Baojun mogą się pochwalić doskonałymi patentami w dziedzinie ograniczania ilości produkowanych gazów wydechowych. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Przysusze celującego w samochodach osobowych Baojun może przysporzyć trudności, i jest długotrwałe. By uchronić się przed dużą ilością przykrości przy prowadzeniu pojazdu Baojun, należy co pewien czas wyczyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Przysuchy. Słynnej marce Baojun nie udałoby się uzyskanie potrzebnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Generowanie osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO 6, wymaga pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP czy regeneracja FAP dla samochodów Baojun, zlokalizować można po prawej stronie, czy w laboratorium warsztatu w Przysusze. Dlatego że Baojun, podobnie jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannego działania niezepsutych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Przysusze zadbać o katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Przysusze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Przysusze 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Przysusze 398
Mycie katalizatora Baojun w Przysusze 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Przysusze 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Przysusze 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Przysusze 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Przysusze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Przysusze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Przysusze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer