Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Pszczyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Pszczynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Baojun z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek część ta zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie FAP w pracowni pod Pszczyną. Znanej firmie Baojun nie udałoby się wyprodukowanie niezbędnych do spełnienia wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji turystycznych pod Pszczyną znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Katalizatory SCR operują w nieprzeciętnie obciążonych warunkach , czyli w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Dobór fachowego mechanika samochodowego w Pszczynie przodującego w autach Baojun może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym współpracę z Pszczyną. Duża część samochodów w Pszczynie to auta z turbosprężarką mające zainstalowany FAP, który musi się oddawać do mycia. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun znamionują się wybitnymi narzędziami w zagadnieniu obniżania ilości emitowanych gazów wydechowych. Zregenerowanie kondycji właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Pszczynie dla aut producenta Baojun jest możliwe, dlatego, że nowa technologia regeneracji przybyła do Pszczyny. Ze względu fakt, że Baojun, podobnie jak inne maszyny wymaga do właściwego działania działających filtrów cząstek stałych DPF warto wspomnieć, by w Pszczynie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Pszczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Pszczynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Pszczynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Pszczynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Pszczynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Pszczynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Pszczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Pszczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Pszczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Pszczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer