Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Puszczykowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Puszczykowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Puszczykowo cieszy się sławą z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów FAP do aut osobowych spod skrzydeł Baojun. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co filtry DPF zapychają się i konieczna jest naprawa, polecamy usługi z Puszczykowa. Znalezienie fachowego mechanika w Puszczykowie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Korporacji Baojun nie byłoby możliwe utrzymanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Wiele samochodów osobowych w Puszczykowie to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające filtr DPF, który dopomina się naprawy. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Puszczykowem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Baojun. Puszczykowo jest jednym z miast, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Puszczykowa, czemu znany koncern Baojun usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Standardową bolączką, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Baojun, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr FAP. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Baojun dla Puszczykowa wstawiono w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie płukania katalizatorów. Wyszukaj warsztat, który naprawi Twój samochód marki Baojun w Puszczykowie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Puszczykowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Puszczykowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Puszczykowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Puszczykowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Puszczykowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Puszczykowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Puszczykowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Puszczykowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Puszczykowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Puszczykowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Puszczykowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Puszczykowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Puszczykowo Puszczykówko Dworcowa PUS01N 52.272419/16.859699 Wyszukaj
Puszczykowo Puszczykowo Stare Poznańska PUS01A 52.290039/16.858860 Wyszukaj
Puszczykowo Puszczykowo Stare Poznańska PUS392 52.287472/16.857121 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer