Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Pyrzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Pyrzycach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pyrzyce odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów FAP do pojazdów z logo Baojun. Klasyczną usterką, z jaką biedzą się samochody spod znaku Baojun, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny filtr FAP. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednakże borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Pyrzycach specjalizującego się w samochodach osobowych Baojun może być nieproste, oraz jest żmudne. Samochody firmy Baojun mogą się pochwalić znakomitymi mechanizmami w sferze spadku poziomu produkcji cząstek stałych. Najczęściej podłożem zatkanego katalizatora SCR, z symbolem Baojun, zdarza się inna wada, jedną z możliwości jest: uszkodzenie sterownika silnika. Producentowi Baojun nie udałoby się utrzymanie wymaganych górnych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskanie górnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z normą emisji spalin EURO 4, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Tabela z cennikiem odnawiania elementów filtrów cząstek stałych z samochodów Baojun dla Pyrzyc umieściliśmy w dolnej części strony, należy znaleźć na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania katalizatorów. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie FAP dla aut marki Baojun, odnaleźć można po prawej stronie, i w warsztacie w Pyrzycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Pyrzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Pyrzycach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Pyrzycach 398
Mycie katalizatora Baojun w Pyrzycach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Pyrzycach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Pyrzycach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Pyrzycach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Pyrzycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Pyrzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Pyrzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Pyrzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Pyrzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyrzyce Jana Kilińskiego POP-PYZ2 53.144619/14.893390 Wyszukaj
Pyrzyce Górne Magazynowa PYZ01A 53.149429/14.887960 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer