Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Raciąż

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Raciążu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Raciążu pojawiła się opcja oczyszczania katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Baojun z powodu obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Raciąża. Najczęściej podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Baojun, staje się inny mankament, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Znanej firmie Baojun nie powiodło się wyprodukowanie żądanych przez normy maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych. Typową niedoskonałością, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun, szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator samochodowy. Filtry DPF FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy usługi z Raciąża. FAP-y chodzą w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje utrata możliwości urządzenia. Ażeby uchronić się od kłopotów z pracą diesla Baojun, przydaje się okresami wyczyścić filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Raciąża. Oprócz niespodzianek dla turystów w Raciążu odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Baojun. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów lub płukanie katalizatorów SCR dla aut Baojun, można odszukać na naszej stronie internetowej, lub w laboratorium w Raciążu. Gdyż Baojun, równorzędnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF/FAP warto nadmienić, by w Raciążu wziąć pod skrzydła DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Raciążu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Raciążu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Raciążu 398
Mycie katalizatora Baojun w Raciążu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Raciążu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Raciążu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Raciążu 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Raciążu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Raciążu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Raciążu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Raciążu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Raciążu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raciąż Zielona RAA01A 52.779339/20.118731 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer