Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Racibórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Raciborzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w pojazdach osobowych Baojun z silnikiem na ropę, lecz element ten zużywa się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Raciborzem. Diesle ze stajni Baojun szczycą się bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii zmniejszania emisji zanieczyszczeń. Cały szereg samochodów osobowych w Raciborzu to samochody z silnikiem TDI posiadające zamontowany DPF, który potrzebuje odnawiania elementów. Nierzadko przyczyną zdławionego filtra cząstek stałych, znanej firmy Baojun, zdarza się inny mankament, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Racibórz jest jednym z ośrodków, które mają kłopot mający związek, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Baojun usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Raciborzem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Baojun. Baojun to auta, które są znane w całym kraju, jednakże biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Często słabością, z jaką biedzą się pojazdy znanej firmy Baojun, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Ze względu fakt, że Baojun, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannego działania sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Raciborzu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator. Zrewaloryzowanie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Raciborzu dla samochodów Baojun jest bezproblemowe, gdyż regeneracja wodna zawędrowała do Raciborza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Raciborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Raciborzu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Raciborzu 398
Mycie katalizatora Baojun w Raciborzu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Raciborzu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Raciborzu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Raciborzu 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Raciborzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Raciborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Raciborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer