Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Radzyń Podlaski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Radzyniu Podlaskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Radzyń Podlaski słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Baojun. Nieraz podłożem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, korporacji Baojun, bywa inne uszkodzenie, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania. Aby ustrzec się od utrudnień w użytkowaniu diesla Baojun, przydaje się czasami przepłukać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w laboratorium pod Radzynia Podlaskiego. Katalizatory SCR stworzone są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, polecamy warsztat z Radzynia Podlaskiego. Generowanie pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 5, wymaga działającego filtra DPF. Katalizatory funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje spadek właściwości części. Firmie Baojun mogłoby nie powieść się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia górnych limitów emisji spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Radzyniu Podlaskim odszukać można pracownie, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów Baojun. Lista cen czyszczenia filtrów DPF od Baojun dla Radzynia Podlaskiego widnieje w poniższej sekcji, należy zweryfikować w tej tabeli, ceny za wykonanie regeneracji DPF FAP. Gdyż Baojun, niczym inne marki potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Radzyniu Podlaskim zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Radzyniu Podlaskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Radzyniu Podlaskim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Radzyniu Podlaskim 398
Mycie katalizatora Baojun w Radzyniu Podlaskim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Radzyniu Podlaskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Radzyniu Podlaskim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Radzyniu Podlaskim 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Radzyniu Podlaskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Radzyniu Podlaskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Radzyniu Podlaskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Radzyniu Podlaskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Radzyniu Podlaskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radzyń Podlaski Osiedle Zgoda Mieczysława Stagrowskiego RDP01N 51.772461/22.615320 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer