Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Raszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Raszynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach Baojun z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek element ten dotykają usterki, co może rozwiązać czyszczenie filtrów DPF w laboratorium pod Raszynem. Nierzadko słabością, z jaką biedzą się samochody spod znaku Baojun, głównie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator SCR. Marce Baojun nie byłoby możliwe wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Filtry DPF FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry FAP zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy warsztat w Raszynie. Wiele samochodów w Raszynie to auta z silnikiem wysokoprężnym mające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez płukania. Często źródłem uszkodzenia FAP-a, z symbolem Baojun, bywa inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Zachowanie maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 5, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Raszyn należy do miast, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością smogu w powietrzu Raszyna, czemu słynny producent Baojun próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Baojun, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, oraz w warsztacie samochodowym w Raszynie. Tabela z cenami odnawiania elementów filtrów DPF z Baojun dla Raszyna umieściliśmy poniżej, trzeba zweryfikować na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Raszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Raszynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Raszynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Raszynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Raszynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Raszynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Raszynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Raszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Raszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Raszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Raszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Raszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raszyn Młynarska RAS01A 52.158611/20.927589 Wyszukaj
Raszyn Pruszkowska RAS02B 52.161301/20.914801 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer