Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Rogoźno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Rogoźnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Rogoźnie jest możliwość odnawiania elementów filtrów DPF do samochodów Baojun z przyczyny bytności laboratorium warsztatu z Rogoźna. Baojun to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednakże borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Osobowe i ciężarowe diesle marki Baojun znamionują się nadzwyczajnymi aparaturami w dziedzinie zmniejszania ilości produkowanych cząstek stałych. Odzyskanie górnych limitów produkcji spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, domaga się sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Dobór wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Rogoźnie specjalizującego się w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Ażeby unikać przykrości w użytkowaniu pojazdu Baojun, przydaje się okresami przedmuchać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Rogoźna. Z reguły podłożem zdławionego filtra cząstek stałych, marki Baojun, staje się inne wybrakowanie, jeden z nich to: zepsuty wtryskiwacz. Duża część pojazdów w Rogoźnie to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany katalizator, który wymaga odnawiania elementów. Z racji tego, że Baojun, podobnie jak inne samochody domaga się do nienagannego działania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Rogoźnie zwrócić uwagę na katalizator samochodowy. Przywrócenie wydolności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Rogoźnie dla pojazdów Baojun jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Rogoźna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Rogoźnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Rogoźnie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Rogoźnie 398
Mycie katalizatora Baojun w Rogoźnie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Rogoźnie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Rogoźnie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Rogoźnie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Rogoźnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Rogoźnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Rogoźnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Rogoźnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Rogoźnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rogoźno Rogoźno-Wójtostwo Wojska Polskiego POP-ROG1 52.750359/16.977310 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer