Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Różan

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Różanie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Różan cieszy się sławą z powodu laboratorium zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów do aut osobowych znanej marki Baojun. Żeby uniknąć trudności przy prowadzeniu samochodu Baojun, wypada niekiedy przepalać katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Różana. Zwykle sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Baojun, staje się inny defekt, na przykład: nieszczelne turbo. Diesle marki Baojun cechują się wyjątkowymi metodami w sferze obniżania poziomu produkcji spalin. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Różanem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Baojun. Marce Baojun niemożliwe byłoby zachowanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów DPF. Nierzadko wadą, z którą zmagają się auta ze stajni Baojun, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr DPF. Sporo samochodów osobowych w Różanie to samochody z silnikiem TDDI mające zamontowany DPF, który potrzebuje regeneracji. Dlatego że Baojun, tak jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Różanie wziąć pod lupę filtr FAP. Przywrócenie niezawodności właściwości filtrów cząstek stałych w Różanie dla pojazdów marki Baojun jest możliwe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Różana.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Różanie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Różanie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Różanie 398
Mycie katalizatora Baojun w Różanie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Różanie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Różanie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Różanie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Różanie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Różanie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Różanie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer