Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ruciane-Nida

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Rucianym-Nidzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rucianym-Nidzie istnieje opcja regenerowania katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z powodu bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Rucianego-Nidy. Katalizatory składają się z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy warsztat z Rucianego-Nidy. Często bolączką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle korporacji Baojun, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr i katalizator. Filtry FAP wykonują pracę w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Rucianym-Nidą znaleźć można pracownie, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do aut osobowych Baojun. Zdobycie maksymalnych wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez EURO 6, potrzebuje działającego FAP-a. Ruciane-Nida jest jednym z ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu producent Baojun dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Pojazdy wytwórcy Baojun mogą się pochwalić wzorcowymi układami w dziedzinie redukcji ilości emitowanych zanieczyszczeń. Tabela z cenami odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Baojun dla Rucianego-Nidy znajduje się poniżej tego tekstu, powinno być można porównać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP i płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Baojun, odnaleźć można w panelu po prawej, i w warsztatowym laboratorium w Rucianym-Nidzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Rucianym-Nidzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Rucianym-Nidzie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Rucianym-Nidzie 398
Mycie katalizatora Baojun w Rucianym-Nidzie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Rucianym-Nidzie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Rucianym-Nidzie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Rucianym-Nidzie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Rucianym-Nidzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Rucianym-Nidzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Rucianym-Nidzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer