Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Rudnik nad Sanem

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Rudniku nad Sanem

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rudnik nad Sanem znane jest z mechanika trudniącego się naprawianiem filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Baojun. Sporo pojazdów w Rudniku nad Sanem to samochody z silnikiem CiTD mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. By uchronić się od trudności w pracy auta Baojun, należy czasami przeczyścić filtr i katalizator, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Rudnika nad Sanem. Rudnik nad Sanem należy do ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Baojun próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Diesle spod skrzydeł Baojun mogą się poszczycić pierwszorzędnymi mechanizmami w zakresie redukowania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Filtry FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co filtry FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem usługi z Rudnika nad Sanem. Prócz rozrywek turystycznych pod Rudnikiem nad Sanem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF do aut osobowych i ciężarowych Baojun. Uzyskanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych spalin, dopuszczalnych dla EURO 5, potrzebuje niezawodnego katalizatora. Taryfikator usług regeneracji filtrów cząstek stałych DPF z Baojun dla Rudnika nad Sanem wstawiono w poniższej sekcji, da się znaleźć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP. Namierz swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Baojun w Rudniku nad Sanem, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Rudniku nad Sanem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Rudniku nad Sanem 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Rudniku nad Sanem 398
Mycie katalizatora Baojun w Rudniku nad Sanem 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Rudniku nad Sanem 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Rudniku nad Sanem 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Rudniku nad Sanem 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Rudniku nad Sanem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Rudniku nad Sanem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Rudniku nad Sanem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Rudniku nad Sanem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Rudniku nad Sanem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rudnik nad Sanem Rynek Sandomierska RDK01G 50.443741/22.246889 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer