Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ryki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Rykach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standard w pojazdach Baojun z silnikiem napędzanym ropą, jednakże element ten zużywa się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Rykami. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramiki, a także metalowej osłony, co wywołuje, że FAP-y zapychają się i wymagają regeneracji, polecamy warsztat z Ryk. Zachowanie maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy EURO, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. FAP-y chodzą w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Prócz atrakcji turystycznych pod Rykami odnaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Baojun. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Baojun cechują się doskonałymi układami w zakresie spadku poziomu emisji gazów spalinowych. Ryki należy do centrów, jakie dotyka problem mający związek, z dużą ilością tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu znana firma Baojun dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności katalizatorów. Często wadą, z jaką męczą się pojazdy firmy Baojun, zwykle, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR jak też płukanie katalizatorów SCR dla aut Baojun, można znaleźć po prawej stronie, jak też w pracowni warsztatu w Rykach. Taryfikator usług czyszczenia filtrów DPF/FAP marki Baojun dla Ryk umieściliśmy w części strony poniżej, należy przeglądnąć w tym cenniku, jaka jest cena za usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Rykach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Rykach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Rykach 398
Mycie katalizatora Baojun w Rykach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Rykach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Rykach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Rykach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Rykach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Rykach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Rykach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer