Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ścinawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Ścinawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ścinawa znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych z symbolem Baojun. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Ścinawą znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut Baojun. Aby uniknąć komplikacji z użytkowaniem auta Baojun, przydaje się okazjonalnie wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ścinawy. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy warsztat w Ścinawie. Uzyskanie wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 6, domaga się sprawnie pracującego katalizatora. Znalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Ścinawie wyspecjalizowanego w pojazdach Baojun może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Ścinawa jest jednym z miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Ścinawy, czemu słynny producent Baojun usiłuje, zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. FAP-y działają w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, czyli w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek możliwości części. Odnowienie niezawodności składowych filtrów DPF/FAP w Ścinawie dla pojazdów Baojun jest ogólnodostępne, bo regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Ścinawy. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR jak również regeneracja DPF dla aut marki Baojun, zlokalizować można po prawej stronie, jak również w pracowni warsztatu w Ścinawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Ścinawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Ścinawie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Ścinawie 398
Mycie katalizatora Baojun w Ścinawie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Ścinawie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Ścinawie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Ścinawie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Ścinawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Ścinawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Ścinawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer