Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sejny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sejnach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sejny wyróżnia się z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych spod skrzydeł Baojun. Cały szereg pojazdów osobowych w Sejnach to samochody z silnikiem TDDI mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. Odzyskanie wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, zgodnych z EURO 5, potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Sejnach znaleźć można pracownie, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów Baojun. Sejny jest jednym z centrów, jakie mają problem związany, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Sejn, czemu znany producent Baojun usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Osobówki marki Baojun odznaczają się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii obniżania emisji zanieczyszczonych spalin. Baojun to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, niemniej jednak biedzą się z kwestią z filtrami FAP. Główną niedoskonałością, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Baojun, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Lista cennika płukania filtrów cząstek stałych DPF marki Baojun dla Sejn znajduje się poniżej tego tekstu, powinno być można zweryfikować na tamtej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również regeneracja DPF FAP dla aut marki Baojun, zlokalizować można w panelu bocznym, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Sejnach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sejnach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sejnach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sejnach 398
Mycie katalizatora Baojun w Sejnach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sejnach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sejnach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sejnach 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Sejnach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Sejnach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sejnach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer