Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sępólno Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sępólnie Krajeńskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w pojazdach osobowych Baojun z silnikiem napędzanym dieslem, choć komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może mycie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Sępólnem Krajeńskim. Producentowi Baojun nie byłoby możliwe osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Baojun, w większości wypadków, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny filtr DPF. Ażeby uchronić się od trudności w eksploatacji pojazdu Baojun, potrzeba okazjonalnie wyczyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Sępólna Krajeńskiego. Samochody firmy Baojun cieszą się wzorcowymi układami w sprawie redukowania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Sępólno Krajeńskie jest jednym z centrów, które mają problem związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Sępólna Krajeńskiego, czemu słynna marka Baojun stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskanie górnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą EURO, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory samochodowe składają się ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP zapychają się i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym firmę pod Sępólnem Krajeńskim. Gdyż Baojun, niczym inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP polecamy w Sępólnie Krajeńskim zadbać o katalizator. Lista cenowa odnawiania elementów filtrów DPF z Baojun dla Sępólna Krajeńskiego zamieściliśmy na dole, da się wyszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sępólnie Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sępólnie Krajeńskim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sępólnie Krajeńskim 398
Mycie katalizatora Baojun w Sępólnie Krajeńskim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sępólnie Krajeńskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sępólnie Krajeńskim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sępólnie Krajeńskim 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Sępólnie Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Sępólnie Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sępólnie Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Sępólnie Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Sępólnie Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sępólno Krajeńskie Osiedle Słowackiego Tadeusza Kościuszki SEP02A 53.457809/17.544910 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer