Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Serock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Serocku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Serock cieszy się sławą z powodu laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Baojun. Standardową usterką, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Baojun, szczególnie, wyposażone w silnik diesla, jest brudny filtr cząstek stałych. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Serockiem zlokalizować można laboratoria, zajmujące się naprawą katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Baojun. FAP-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy usługi z Serocka. Zachowanie maksymalnych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, domaga się funkcjonującego filtra FAP. Bardzo często podłożem przytkanego DPF-a, marki Baojun, trafia się inna usterka, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. DPF-y funkcjonują w bardzo skomplikowanym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata właściwości podzespołu. Wiele samochodów osobowych w Serocku to auta z silnikiem JTDM mające zainstalowany filtr i katalizator, który dopomina się naprawy. Ponieważ Baojun, podobnie jak każda inna marka wymaga do poprawnej pracy kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy, żeby w Serocku zadbać o filtr cząstek stałych. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP lub regeneracja FAP dla samochodów producenta Baojun, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie samochodowym w Serocku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Serocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Serocku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Serocku 398
Mycie katalizatora Baojun w Serocku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Serocku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Serocku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Serocku 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Serocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Serocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Serocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer