Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sieniawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sieniawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sieniawie jest szansa mycia katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun dzięki funkcjonowania warsztatu z Sieniawy. Osobówki marki Baojun charakteryzują się znakomitymi patentami w zagadnieniu obniżania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Sieniawie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun. Dobór specjalistycznego warsztatu w Sieniawie specjalizującego się w pojazdach osobowych Baojun może być nieproste, oraz jest mozolne. Firmie Baojun nie powiodłoby się wyprodukowanie potrzebnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Generowanie maksymalnych wartości produkcji gazów spalinowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, domaga się działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest powodem, że następuje spadek parametrów części. Bardzo często sprawcą zdławionego FAP-a, marki Baojun, jest inne wybrakowanie, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania. Usługi takie jak naprawa DPF i regeneracja katalizatorów dla aut producenta Baojun, można odszukać na stronie, i w warsztatowym laboratorium w Sieniawie. Ze względu fakt, że Baojun, równorzędnie jak każda inna marka potrzebuje do właściwego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy w Sieniawie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sieniawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sieniawie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sieniawie 398
Mycie katalizatora Baojun w Sieniawie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sieniawie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sieniawie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sieniawie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Sieniawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Sieniawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sieniawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer