Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Skwierzyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Skwierzynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Skwierzyna odznacza się obecnością pracowni warsztatu zajmującego się płukaniem filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Baojun. Zazwyczaj powodem zapchanego katalizatora, znanego koncernu Baojun, zdarza się inny mankament, jedną z możliwości jest: zepsuty wtryskiwacz. Skwierzyna należy do centrów, jakie dotyka problem związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Skwierzyna, czemu słynna marka Baojun stara się, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wiele samochodów osobowych w Skwierzynie to auta z silnikiem CDI mające zamontowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do płukania. Katalizatory wykonują pracę w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, co jest powodem, że dochodzi do spadku możliwości urządzenia. Znanej korporacji Baojun mogłoby nie powieść się wytwarzanie spodziewanych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Skwierzynie wyspecjalizowanego w pojazdach Baojun może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Baojun cieszą się nieprzeciętnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie redukowania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP albo regeneracja DPF dla pojazdów Baojun, zlokalizować można w panelu bocznym, albo u mechanika w Skwierzynie. Odnowienie skuteczności składowych filtrów DPF/FAP w Skwierzynie dla samochodów producenta Baojun jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Skwierzyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Skwierzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Skwierzynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Skwierzynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Skwierzynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Skwierzynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Skwierzynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Skwierzynie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Skwierzynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Skwierzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Skwierzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Skwierzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Skwierzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skwierzyna Osiedle Grunwald Grunwaldzka POP-SKE2 52.588860/15.499770 Wyszukaj
Skwierzyna Osiedle Leśne Poznańska SKE01G 52.597790/15.512110 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer