Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sławków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sławkowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w autach osobowych Baojun z silnikiem na olej napędowy, jednakże urządzenie to psuje się, co rozwiązać może naprawa filtrów FAP w laboratorium pod Sławkowem. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Sławkowem zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Dobór fachowego zakładu mechaniki w Sławkowie przodującego w autach osobowych Baojun może być nieproste, i jest długotrwałe. Baojun to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, niemniej jednak stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Auta znanej firmy Baojun cechują się znakomitymi patentami w kwestii zmniejszania zawartości produkowanych gazów spalinowych. Sporo samochodów w Sławkowie to auta z silnikiem CDI mające zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje mycia. By uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu diesla Baojun, przydaje się czasem przeczyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Sławkowa. Korporacji Baojun nie powiodłoby się generowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Ponieważ Baojun, niczym inne pojazdy domaga się do poprawnej pracy niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Sławkowie zadbać o filtr i katalizator. Odzyskiwanie wydajności składowych filtrów DPF/FAP w Sławkowie dla pojazdów producenta Baojun jest możliwe, gdyż regeneracja wodna dotarła do Sławkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sławkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sławkowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sławkowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Sławkowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sławkowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sławkowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sławkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Sławkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Sławkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sławkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer