Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Stary Sącz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Starym Sączu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stary Sącz słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów i katalizatorów do aut firmy Baojun. Filtry DPF FAP wykonują pracę w bardzo skomplikowanym środowisku, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Osiągnięcie wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO 6, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Ażeby uniknąć kłopotów z eksploatacją pojazdu Baojun, przydaje się okresowo wyczyścić DPF, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Starego Sącza. Cały szereg samochodów w Starym Sączu to samochody z silnikiem wysokoprężnym wyposażone w filtr FAP, który nie może obejść się bez oczyszczania. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun wyróżniają się doskonałymi układami w sferze obniżenia emisji zanieczyszczeń. Typową wadą, z którą biedzą się samochody korporacji Baojun, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Znanej korporacji Baojun nie udałoby się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który pomoże z Baojun w Starym Sączu, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Ze względu fakt, że Baojun, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Starym Sączu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Starym Sączu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Starym Sączu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Starym Sączu 398
Mycie katalizatora Baojun w Starym Sączu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Starym Sączu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Starym Sączu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Starym Sączu 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Starym Sączu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Starym Sączu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Starym Sączu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer