Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Stęszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Stęszewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stęszewie znajduje się możliwość naprawy filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun z przyczyny obecności warsztatowego laboratorium z Stęszewa. Najczęściej podłożem zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod skrzydeł Baojun, trafia się inny mankament, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Baojun to pojazdy, które są popularne na terenie całej Polski, lecz stykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Duża część samochodów w Stęszewie to pojazdy z silnikiem CRD posiadające wbudowany katalizator, który potrzebuje odnawiania. Standardową bolączką, z którą zmagają się diesle spod skrzydeł Baojun, przede wszystkim, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr FAP. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje spadek osiągów podzespołu. Samochody znanej firmy Baojun cechują się znakomitymi mechanizmami pracy w sprawie ograniczenia poziomu emisji spalin. Dobór odpowiedniego mechanika w Stęszewie specjalizującego się w autach osobowych Baojun może być nieproste, i jest mozolne. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP lub regeneracja DPF dla aut producenta Baojun, wyszukać można na naszej stronie internetowej, lub w warsztacie w Stęszewie. Odtworzenie niezawodności części filtrów DPF w Stęszewie dla samochodów producenta Baojun jest bezproblemowe, albowiem regeneracja wodna przybyła do Stęszewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Stęszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Stęszewie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Stęszewie 398
Mycie katalizatora Baojun w Stęszewie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Stęszewie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Stęszewie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Stęszewie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Stęszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Stęszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Stęszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer