Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Stoczek Łukowski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Stoczku Łukowskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stoczek Łukowski cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się płukaniem filtrów FAP do aut ze stajni Baojun. Filtry FAP działają w bardzo obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun odznaczają się wyjątkowymi mechanizmami w temacie zmniejszania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Stoczek Łukowski jest jednym z miast, które mają kłopot mający związek, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Baojun usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności z eksploatacją pojazdu Baojun, przydaje się czasem przeczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Stoczka Łukowskiego. Znanej marce Baojun nie powiodłoby się wyprodukowanie potrzebnych limitów produkcji spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Typową wadą, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Baojun, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Dobranie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Stoczku Łukowskim celującego w samochodach Baojun może być skomplikowane, a także jest mozolne. Dobierz swój zakład, który specjalizuje się w Baojun w Stoczku Łukowskim, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Baojun, zlokalizować można na stronie, oraz w pracowni warsztatu w Stoczku Łukowskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Stoczku Łukowskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Stoczku Łukowskim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Stoczku Łukowskim 398
Mycie katalizatora Baojun w Stoczku Łukowskim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Stoczku Łukowskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Stoczku Łukowskim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Stoczku Łukowskim 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Stoczku Łukowskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Stoczku Łukowskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Stoczku Łukowskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Stoczku Łukowskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Stoczku Łukowskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stoczek Łukowski Wilcza Wola Partyzantów SLI01N 51.958149/21.960119 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer