Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sulejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sulejowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sulejowie pojawiła się szansa odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Baojun dzięki działalności warsztatowego laboratorium z Sulejowa. Ażeby unikać problemów z eksploatacją pojazdu Baojun, trzeba czasami przedmuchać DPF, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Sulejowa. Sulejów należy do ośrodków, które biją na alarm w związku, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu znany koncern Baojun stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory samochodowe składają się z ceramiki, i metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem firmę pod Sulejowem. Słynnej korporacji Baojun nie udałoby się zdobycie niezbędnych wartości poziomu emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Baojun to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane w całym kraju, lecz stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Oprócz niespodzianek dla turystów w Sulejowie znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem FAP do samochodów Baojun. Typową bolączką, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe z logo Baojun, przede wszystkim, mające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony DPF. Z racji tego, że Baojun, niczym każda inna marka koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Sulejowie zaopiekować się elementem, jakim jest DPF. Dobierz swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Sulejowie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sulejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sulejowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sulejowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Sulejowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sulejowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sulejowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sulejowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Sulejowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Sulejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sulejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer