Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sulejówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sulejówku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sulejówek odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do pojazdów ze stajni Baojun. Aby ustrzec się od przykrości w eksploatacji pojazdu Baojun, przydaje się czasem przepłukać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Sulejówka. Najczęściej w przypadku sprawcą przytkanego filtra DPF, z logo Baojun, zdarza się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. DPF-y wykonują pracę w niezwykle ciężkim środowisku, a więc w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek możliwości części. Uzyskanie górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, domaga się działającego katalizatora. Duża część aut w Sulejówku to auta z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez płukania. FAP-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy pracownię w Sulejówku. Sulejówek jest jednym z miast, które mają kłopot w związku, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Sulejówka, czemu firma Baojun usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ponieważ Baojun, podobnie jak inni producenci koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych polecamy w Sulejówku wziąć pod skrzydła katalizator. Przywrócenie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów w Sulejówku dla pojazdów producenta Baojun jest prawdopodobne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Sulejówka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sulejówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sulejówku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sulejówku 398
Mycie katalizatora Baojun w Sulejówku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sulejówku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sulejówku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sulejówku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Sulejówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Sulejówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sulejówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Sulejówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Sulejówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulejówek Nowa Miłosna Armii Krajowej WAW30N 52.246620/21.302071 Wyszukaj
Sulejówek Żurawka Czynu Społecznego SUJ01G 52.233559/21.282221 Wyszukaj
Sulejówek Żurawka Dworcowa POP-SUE5 52.247028/21.278440 Wyszukaj
Sulejówek Nowa Miłosna Okuniewska SUJ01A 52.251202/21.287781 Wyszukaj
Sulejówek Stara Miłosna Mazowiecka WAW383 52.223480/21.244410 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer