Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sułkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sułkowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Baojun z silnikiem diesla, ale urządzenie to psuje się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w pracowni pod Sułkowicami. Niemało pojazdów osobowych w Sułkowicach to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do naprawy. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne na terenie całej Polski, lecz biedzą się ze strapieniem z katalizatorami. Typową słabością, która dotyka auta osobowe i ciężarowe marki Baojun, zazwyczaj, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator. Aby uniknąć komplikacji w pracy diesla Baojun, wypada niekiedy przepłukać filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Sułkowic. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Sułkowicami odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Baojun. Dobranie fachowego warsztatu mechaniki w Sułkowicach wyprofilowanego w pojazdach Baojun może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. DPF-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy usługi z Sułkowic. Zrewaloryzowanie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Sułkowicach dla aut marki Baojun jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja hydrochemiczna trafiła do Sułkowic. Serwis takich usług jak naprawa FAP jak też płukanie DPF FAP dla samochodów Baojun, odszukać można w panelu po prawej, jak też w pracowni w Sułkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sułkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sułkowicach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sułkowicach 398
Mycie katalizatora Baojun w Sułkowicach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sułkowicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sułkowicach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sułkowicach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Sułkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Sułkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sułkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Sułkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Sułkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sułkowice Zagumnie Wyzwolenia SKC01G 49.842152/19.803391 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer