Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Świeradów-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Świeradowie-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świeradów-Zdrój chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się płukaniem filtrów i katalizatorów do aut spod skrzydeł Baojun. Odzyskanie maksymalnych wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF. Baojun to pojazdy, jakie są popularne na terenie całego świata, niemniej jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje utrata możliwości części. Osobowe i ciężarowe diesle marki Baojun szczycą się kapitalnymi rozwiązaniami w sferze zmniejszania poziomu emisji cząstek stałych. Ażeby uchronić się od trudności z użytkowaniem diesla Baojun, trzeba okresowo przeczyścić filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Świeradowa-Zdroju. Klasyczną słabością, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Baojun, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany FAP. Niemało samochodów w Świeradowie-Zdroju to samochody z silnikiem CDTi posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który wymaga odnawiania. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR a także regeneracja DPF FAP dla samochodów Baojun, odnaleźć można na stronie, a także w laboratorium w Świeradowie-Zdroju. Znajdź warsztat, który pomoże z Baojun w Świeradowie-Zdroju, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Świeradowie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Świeradowie-Zdroju 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Świeradowie-Zdroju 398
Mycie katalizatora Baojun w Świeradowie-Zdroju 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Świeradowie-Zdroju 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Świeradowie-Zdroju 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Świeradowie-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Świeradowie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Świeradowie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Świeradowie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Świeradowie-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Świeradowie-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świeradów-Zdrój Zdrojowa SZR01G 50.908401/15.332600 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer