Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Sztum

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Sztumie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sztum znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się płukaniem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych spod skrzydeł Baojun. Zachowanie maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Znalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Sztumie specjalizującego się w samochodach Baojun może być trudne, a także jest długotrwałe. Nagminnie podłożem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, firmy Baojun, trafia się inna wada, jeden z nich to: uszkodzony zawór EGR. Filtry FAP pracują w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, czyli w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Znanemu producentowi Baojun niemożliwe byłoby wytwarzanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Baojun znamionują się pierwszorzędnymi mechanizmami w sferze obniżania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Sztum jest jednym z centrów, jakie biją na alarm w związku, z dużą ilością cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu producent Baojun stara się, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Zregenerowanie efektywności elementów katalizatorów samochodowych w Sztumie dla pojazdów marki Baojun jest łatwe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Sztumu. Tabela cennika odnawiania elementów katalizatorów samochodowych z Baojun dla Sztumu ulokowano pod zdjęciem, można zweryfikować w tamtej tabeli, koszt za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Sztumie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Sztumie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Sztumie 398
Mycie katalizatora Baojun w Sztumie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Sztumie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Sztumie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Sztumie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Sztumie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Sztumie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Sztumie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Sztumie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Sztumie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sztum Osiedle Sierakowskich Fryderyka Chopina SZT01D 53.928280/19.028440 Wyszukaj
Sztum Osiedle Sierakowskich Lipowa SZT02A 53.919899/19.031990 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer