Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Trzciel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Trzcielu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Baojun z silnikiem na olej napędowy, pomimo że moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Trzcielem. Baojun to osobówki, które są popularne w całej Europie i nie tylko, ale stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Słynnej firmie Baojun nie udało się wyprodukowanie koniecznych wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów FAP. Prócz rozrywek turystycznych pod Trzcielem odszukać można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF FAP do aut Baojun. Typową słabością, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe z logo Baojun, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Trzcielem. Bardzo często powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, firmy Baojun, zdarza się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Dobranie adekwatnego warsztatu samochodowego w Trzcielu wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Baojun może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Ze względu fakt, że Baojun, zupełnie jak każda inna marka domaga się do sprawnej pracy sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy w Trzcielu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Namierz swojego mechanika, który pomoże z Baojun w Trzcielu, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Trzcielu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Trzcielu 320
Regeneracja filtra FAP Baojun w Trzcielu 320
Mycie katalizatora Baojun w Trzcielu 320
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Trzcielu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Trzcielu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Trzcielu 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Trzcielu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Trzcielu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Trzcielu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzcielu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Trzcielu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzciel Nowe Miasto Główna TRL01G 52.365768/15.876050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer