Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Tymbark

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Tymbarku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Tymbark chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Baojun. Tymbark należy do ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Tymbarku, czemu firma Baojun usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Baojun to pojazdy, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak walczą z kwestią z katalizatorami SCR. FAP-y złożone są z ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Tymbarkiem. Sporo samochodów osobowych w Tymbarku to samochody z silnikiem CDTi mające wbudowany filtr DPF FAP, który wymaga odnawiania elementów. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Baojun odznaczają się dobrymi układami w dziedzinie zmniejszenia poziomu emisji cząstek stałych. Główną wadą, z którą biedzą się samochody z symbolem Baojun, w szczególności, posiadające silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF FAP. Znanej firmie Baojun niemożliwe byłoby utrzymanie koniecznych górnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Tabela cennika odnawiania elementów filtrów DPF/FAP dedykowanych do Baojun dla Tymbarku wstawiliśmy w poniższej sekcji, istnieje możliwość by znaleźć tam, jaka jest cena za świadczone usługi regeneracji FAP. Ponieważ Baojun, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Tymbarku wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Tymbarku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Tymbarku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Tymbarku 398
Mycie katalizatora Baojun w Tymbarku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Tymbarku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Tymbarku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Tymbarku 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Tymbarku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Tymbarku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Tymbarku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Tymbarku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Tymbarku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tymbark Armii Krajowej TYM01A 49.732620/20.319611 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer