Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ulanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Ulanowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ulanów słynne jest z powodu warsztatu samochodowego zajmującego się myciem filtrów FAP do aut osobowych spod skrzydeł Baojun. Odszukanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Ulanowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, i jest mozolne. By unikać problemów z eksploatacją samochodu Baojun, przydaje się od czasu do czasu przepalać filtr DPF, możliwość taka istnieje u mechanika pod Ulanowa. Osiągnięcie osiągów emisji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego filtra DPF. Słynnej marce Baojun nie udałoby się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą biedzą się osobówki znanej marki Baojun, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr FAP. Nierzadko źródłem zaczopowania FAP-a, znanej firmy Baojun, staje się inna wada, jeden z nich to: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Samochody znanej firmy Baojun charakteryzują się dobrymi narzędziami w zakresie obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Gdyż Baojun, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów FAP zalecamy w Ulanowie zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR i płukanie DPF dla samochodów producenta Baojun, można odszukać po prawej stronie, i w warsztatowym laboratorium w Ulanowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Ulanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Ulanowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Ulanowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Ulanowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Ulanowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Ulanowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Ulanowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Ulanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Ulanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Ulanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Ulanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Ulanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ulanów Tadeusza Buli ULA01ML 50.491451/22.269880 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer