Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Uniejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Uniejowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Uniejowie istnieje opcja naprawy filtrów DPF do aut osobowych Baojun z racji funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Uniejowa. Częstą usterką, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Baojun, zwykle, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony FAP. Auta firmy Baojun wyróżniają się wyjątkowymi sposobami w dziedzinie zmniejszania ilości produkowanych cząstek stałych. Baojun to pojazdy, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednakże zmagają się z problemami z filtrami cząstek stałych. Znanej marce Baojun nie byłoby możliwe utrzymanie oczekiwanych górnych limitów poziomu produkcji spalin, bez skorzystania z filtrów FAP. Zachowanie pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP. Żeby unikać komplikacji podczas prowadzenia diesla Baojun, potrzeba co jakiś czas czyścić FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Uniejowa. Zwykle źródłem zdławionego filtra DPF, korporacji Baojun, zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Ponieważ Baojun, równorzędnie jak inne marki domaga się do sprawnego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF/FAP polecamy, żeby w Uniejowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Ulepszenie skuteczności właściwości katalizatorów w Uniejowie dla aut marki Baojun jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Uniejowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Uniejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Uniejowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Uniejowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Uniejowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Uniejowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Uniejowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Uniejowie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Uniejowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Uniejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Uniejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Uniejowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Uniejowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Uniejów Osiedle 700-lecia Uniejowa Błogosławionego Bogumiła UNW092 51.970798/18.795521 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer