Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Więcbork

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Więcborku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Więcborku jest szansa płukania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z powodu działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Więcborka. Duża część aut w Więcborku to samochody z silnikiem wysokoprężnym mające zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje płukania. Więcbork należy do ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużym procentem zanieczyszczeń w atmosferze, czemu koncern Baojun dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Żeby ustrzec się od trudności przy prowadzeniu diesla Baojun, trzeba okazjonalnie przepalać DPF, jest to udostępnione w laboratorium pod Więcborka. Bardzo często źródłem zatkanego filtra DPF/FAP, z logo Baojun, bywa inna usterka, na przykład: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Słynnej marce Baojun niemożliwe byłoby generowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Znalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Więcborku specjalizującego się w autach osobowych Baojun może być trudne, oraz jest czasochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Baojun charakteryzują się wyjątkowymi sposobami w zagadnieniu zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Wykaz cen mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Baojun dla Więcborka znajduje się w poniższej sekcji, powinno być można wyszukać w tej tabeli, ceny za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Baojun w Więcborku, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Więcborku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Więcborku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Więcborku 398
Mycie katalizatora Baojun w Więcborku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Więcborku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Więcborku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Więcborku 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Więcborku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Więcborku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Więcborku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Więcborku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Więcborku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Więcbork Ogrody Pocztowa POP-WEC1 53.351460/17.488680 Wyszukaj
Więcbork Ogrody Złotowska WEC01A 53.351952/17.475821 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer