Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Władysławowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Władysławowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Władysławowie wystąpiła szansa płukania filtrów FAP do pojazdów osobowych Baojun z przyczyny obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Władysławowa. Stajni Baojun mogłoby nie powieść się osiągnięcie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów FAP. Często wadą, z jaką biedzą się pojazdy z logo Baojun, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator SCR. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Władysławowie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Baojun. FAP-y złożone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat w Władysławowie. Zachowanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Auta z logo Baojun cieszą się doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie zmniejszania zawartości emitowanych gazów spalinowych. FAP-y wykonują pracę w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a więc w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje utrata parametrów części. Tabela cennika płukania filtrów FAP dedykowanych do Baojun dla Władysławowa umieściliśmy w części strony poniżej, można wyszukać tam, koszt za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Odnowienie sprawności części filtrów FAP w Władysławowie dla samochodów producenta Baojun jest osiągalne, bo nowa technologia regeneracji przybyła do Władysławowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Władysławowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Władysławowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Władysławowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Władysławowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Władysławowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Władysławowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Władysławowie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Władysławowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Władysławowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Władysławowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Władysławowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Władysławowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Władysławowo Osiedle Tysiąclecia Towarowa WLD01A 54.795700/18.402500 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer