Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Wolbrom

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Wolbromiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wolbrom znane jest z warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów FAP do aut osobowych spod znaku Baojun. Dobranie kompetentnego mechanika w Wolbromiu wyspecjalizowanego w autach Baojun może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Bardzo często źródłem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni Baojun, zdarza się inny problem, czego dobrym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Znanej marce Baojun nie powiodłoby się wytwarzanie spodziewanych maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Standardową bolączką, jaka dotyka auta z symbolem Baojun, zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest brudny filtr DPF. Filtry DPF FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy usługi z Wolbromia. Ażeby unikać przykrości z użytkowaniem pojazdu Baojun, potrzeba niekiedy wyczyścić DPF, jest to udostępnione w pracowni pod Wolbromia. Auta korporacji Baojun chlubią się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w zakresie ograniczenia produkcji spalin. Zrewaloryzowanie skuteczności składowych filtrów FAP w Wolbromiu dla aut producenta Baojun jest ogólnodostępne, albowiem nowa technologia regeneracji przybyła do Wolbromia. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR i regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Baojun, wyszukać można na naszej stronie internetowej, i w pracowni warsztatu w Wolbromiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Wolbromiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Wolbromiu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Wolbromiu 398
Mycie katalizatora Baojun w Wolbromiu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Wolbromiu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Wolbromiu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Wolbromiu 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Wolbromiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Wolbromiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Wolbromiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Wolbromiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Wolbromiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wolbrom Nowe Miasto 1 Maja POP-WLB2 50.378819/19.760370 Wyszukaj
Wolbrom Pisarówka 1 Maja WLB01A 50.374020/19.775761 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer