Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Wyrzysk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Wyrzysku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wyrzysku pojawiła się opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun z racji działalności laboratorium z Wyrzyska. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Wyrzyskiem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Filtry cząstek stałych chodzą w bardzo trudnym środowisku, a mianowicie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że następuje utrata właściwości urządzenia. Słynnej korporacji Baojun nie byłoby możliwe osiągnięcie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów emisji spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby unikać trudności w pracy auta Baojun, należy co jakiś czas przepłukać filtr cząstek stałych, jest to możliwe w warsztacie pod Wyrzyska. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Baojun wyróżniają się świetnymi patentami w temacie zmniejszenia zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Baojun to auta, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Nierzadko słabością, dotykającą auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany katalizator SCR. Poprawienie niezawodności składowych filtrów FAP w Wyrzysku dla pojazdów Baojun jest bezproblemowe, albowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Wyrzyska. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów albo płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Baojun, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, albo w laboratorium warsztatu w Wyrzysku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Wyrzysku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Wyrzysku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Wyrzysku 398
Mycie katalizatora Baojun w Wyrzysku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Wyrzysku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Wyrzysku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Wyrzysku 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Wyrzysku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Wyrzysku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Wyrzysku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Wyrzysku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Wyrzysku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wyrzysk Wydmuchowo Zduny WRS01A 53.153091/17.266159 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer