Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Wyszogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Wyszogrodzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wyszogrodzie istnieje możliwość płukania filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych Baojun dzięki pracy warsztatu samochodowego z Wyszogrodu. Katalizatory samochodowe działają w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Niemało pojazdów w Wyszogrodzie to samochody z silnikiem TDCI posiadające FAP, który wymaga płukania. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun wyróżniają się wzorcowymi układami w dziedzinie spadku zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Baojun to pojazdy, jakie są popularne na terenie całego kraju, ale walczą z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Wyszogród jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Baojun dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu w Wyszogrodzie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Baojun może przysporzyć problemów, jak również jest czasochłonne. Zazwyczaj usterką, z którą borykają się pojazdy spod skrzydeł Baojun, głównie, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą FAP. Usługi takie jak czyszczenie FAP czy płukanie DPF FAP dla samochodów Baojun, wyszukać można w panelu bocznym, czy w laboratorium w Wyszogrodzie. Z racji tego, że Baojun, niczym inne maszyny potrzebuje do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy, żeby w Wyszogrodzie zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Wyszogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Wyszogrodzie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Wyszogrodzie 398
Mycie katalizatora Baojun w Wyszogrodzie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Wyszogrodzie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Wyszogrodzie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Wyszogrodzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Wyszogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Wyszogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Wyszogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer