Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Zakroczym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Zakroczymiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zakroczymiu jest opcja odnawiania elementów filtrów FAP do samochodów osobowych Baojun z przyczyny pracy mechanika z Zakroczymia. Zakroczym należy do centrów, które dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu słynna marka Baojun stara się, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Nierzadko słabością, z którą zmagają się osobówki spod skrzydeł Baojun, w szczególności, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie wartości ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 4, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Cały szereg aut w Zakroczymiu to samochody z silnikiem CDI posiadające zamontowany DPF, który potrzebuje oczyszczania. Katalizatory operują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, przez co dochodzi do utraty wyników urządzenia. Oprócz atrakcji turystycznych w Zakroczymiu znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów Baojun. Cennik czyszczenia filtrów DPF/FAP z Baojun dla Zakroczymia znajduje się w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by znaleźć w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji katalizatorów SCR. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów oraz płukanie katalizatorów dla pojazdów Baojun, znaleźć można po prawej stronie, oraz w warsztacie samochodowym w Zakroczymiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Zakroczymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Zakroczymiu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Zakroczymiu 398
Mycie katalizatora Baojun w Zakroczymiu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Zakroczymiu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Zakroczymiu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Zakroczymiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Zakroczymiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Zakroczymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Zakroczymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer