Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Żarki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Żarkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Żarki słynne jest z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów FAP do aut znanej firmy Baojun. Główną bolączką, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Baojun, w większości wypadków, mające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun cechują się znakomitymi układami w kwestii obniżania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Oprócz rozrywek turystycznych w Żarkach odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Generowanie górnych limitów produkcji cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. DPF-y operują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Znanej korporacji Baojun nie udałoby się uzyskanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wiele pojazdów osobowych w Żarkach to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który wymaga odnawiania elementów. Dlatego że Baojun, tak jak inne samochody domaga się do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Żarkach zwrócić uwagę na filtr DPF FAP. Dobierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Baojun w Żarkach, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Żarkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Żarkach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Żarkach 398
Mycie katalizatora Baojun w Żarkach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Żarkach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Żarkach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Żarkach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Żarkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Żarkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Żarkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Żarkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Żarkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żarki Olesiów Strażacka ZRI01N 50.623360/19.366859 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer