Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Zbąszyń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Zbąszyniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Zbąszyniu pojawiła się opcja płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut Baojun z powodu działalności laboratorium z Zbąszynia. Sporo samochodów osobowych w Zbąszyniu to samochody z silnikiem JTDM mające wbudowany katalizator, który dopomina się czyszczenia. Zazwyczaj usterką, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Baojun, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr DPF. Baojun to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na całym świecie, jednakże stykają się z problemami z filtrami DPF. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Zbąszyniem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Baojun. Żeby ustrzec się od kłopotów w pracy pojazdu Baojun, potrzeba niekiedy przeczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w pracowni pod Zbąszynia. Katalizatory zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem współpracę z Zbąszyniem. Zbąszyń należy do miast, które mają kłopot związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Zbąszynia, czemu marka Baojun stara się, zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych jak też płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Baojun, można odszukać po prawej stronie, jak też w laboratorium w Zbąszyniu. Znajdź swój zakład, który pomoże z Baojun w Zbąszyniu, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Zbąszyniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Zbąszyniu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Zbąszyniu 398
Mycie katalizatora Baojun w Zbąszyniu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Zbąszyniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Zbąszyniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Zbąszyniu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Zbąszyniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Zbąszyniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Zbąszyniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Zbąszyniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Zbąszyniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zbąszyń Na Kępie Na Kępie ZBO02N 52.254631/15.914970 Wyszukaj
Zbąszyń Nowe Domki Senatorska ZBO03N 52.248932/15.919140 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer