Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Złoczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Złoczewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Złoczew odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się naprawianiem filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych korporacji Baojun. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na całym świecie, jednakże walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Diesle znanej marki Baojun znamionują się doskonałymi metodami w kwestii ograniczenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Duża część aut w Złoczewie to auta z silnikiem TDI posiadające wbudowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do odnawiania elementów. FAP-y pracują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje utrata wyników urządzenia. Filtry DPF zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy firmę pod Złoczewem. Najczęściej w przypadku sprawcą zapchanego katalizatora samochodowego, znanej firmy Baojun, zdarza się inna usterka, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Złoczewie odszukać można warsztaty, parające się naprawą katalizatorów do samochodów Baojun. Cennik regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Baojun dla Złoczewa można znaleźć poniżej, istnieje możliwość by zweryfikować w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR jak też płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Baojun, odszukać można w panelu bocznym, jak też w warsztatowym laboratorium w Złoczewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Złoczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Złoczewie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Złoczewie 398
Mycie katalizatora Baojun w Złoczewie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Złoczewie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Złoczewie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Złoczewie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Złoczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Złoczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Złoczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Złoczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Złoczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Złoczew Złoczewska Wieś Parkowa ZLC923 51.417042/18.612730 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer