Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Barczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Barczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Barczewo – miasto z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, powiatu olsztyńskiego, położone na Warmii nad rzeką Pisą Warmińską. Mieszka tu 7368 mieszkańców. Jest regionalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym z rozwiniętą branżą drzewną, metalową, chemiczną, włókienniczą i spożywczą.

Miasto powstało w 1325 roku na obecnych terenach miejscowości Barczewko, prawa miejskie uzyskało w 1364 roku. Nazwa miasta została nadana w 1946 roku dla uczczenia pamięci ważnego dla miasta księdza Walentego Barczewskiego.

W 2013 roku miasto zostało przyjęte do Międzynarodowego Stowarzyszenia Cittaslow – jest to ruch, którego celem jest popieranie różnorodności kulturalnej, ochrony środowiska, promocji produktów lokalnych, a także dążenie do poprawy jakości życia.

W Barczewie krzyżują się droga krajowa nr 16 Dolna Grupa – GrudziądzIławaOstróda – Olsztyn – MrągowoEłkAugustów – Pomorze – Poćkuny – Ogrodniki z drogą wojewódzką nr 595 Jeziorany – Barczewo.

Według podziału terytorialnego miasto podzielone jest na Stare i Nowe Miasto, Osiedle Domków Jednorodzinnych, Osiedle Sójcze Wzgórze, Zatorze, Osiedle Zielone oraz Osiedle Zielone Wzgórze.

Wśród osiedli znajduje się kilka prywatnych warsztatów samochodowych oferujących wszelakie usługi kierowane do wszystkich kierowców. Wśród najpopularniejszych usług wymienić można czyszczenie filtra cząstek stałych, regenerację katalizatora oraz płukanie filtra DPF. Cennik usług dla miasta Barczewo podane będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Barczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Barczewie 320
Regeneracja filtra FAP w Barczewie 320
Mycie katalizatora w Barczewie 320
Płukanie katalizatora SCR w Barczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Barczewie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Barczewie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Barczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Barczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Barczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Barczewie i wygodnie wyślij filtr DPF z Barczewa do regeneracji i czyszczenia

Z Barczewa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Barczewo Osiedle Słoneczne Wojska Polskiego BAC01G 53.834240/20.693020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer