Regeneracja filtrów DPF i FAP - Warmińsko-mazurskie, powiat bartoszycki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Powiat bartoszycki to jednostka administracyjna w województwie warmińsko-mazurskim, reaktywowana w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Miejscowość Bartoszyce jest siedzibą powiatu bartoszyckiego. Powiat od wschodu graniczy z powiatem kętrzyńskim, od południa z powiatem olsztyńskim i lidzbarskim, od zachodu z powiatem braniewskim, a od północy z obwodem kaliningradzkim w Rosji. Powierzchnia powiatu bartoszyckiego to 1307 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców wynosi około 58 880 osób.

Przez powiat bartoszycki przechodzą dwie drogi krajowe: 51 (Bezledy – Bartoszyce – Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto – Olsztyn – Olsztynek) oraz 57 (Bartoszyce – Biskupiec – Szczytno – Przasnysz – Pułtusk), a także cztery drogi wojewódzkie 512 (Pieniężno – Górowo Iławeckie – Bartoszyce – Szczurkowo), 592 (Bartoszyce – Kraskowo – Kętrzyn – Giżycko), 594 (Bisztynek – Robawy – Kętrzyn) oraz 513 (Pasłęk – Orneta – Lidzbark Warmiński – Kiwity – Wozławki).

Zachowane zabytki w powiecie bartoszyckim to między innymi: stare miasto łącznie z murami obronnymi w Bartoszycach, brama Lidzbarska w Bartoszycach, chlew oraz Stajnia W Bezledach, park w Dębianach, ruina kościoła wraz z cmentarzem przykościelnym w Borkach oraz zespół dworsko-folwarczny w miejscowości Jarkowo.
Warto odwiedzić powiat bartoszycki, chociażby dla atrakcyjnej oferty usług motoryzacyjnych. Autoryzowana pracownia regeneracji katalizatorów i filtrów cząstek stałych oferuje czyszczenie zapchanych elementów, co pozwala na sporą oszczędność, cena nowego elementu waha się do nawet i kilku tysięcy złotych, więc wielu klientów decyduje się na wypalanie filtra w serwisie. Cennik usług dla miasta powiatu bartoszyckiego podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat bartoszycki

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat bartoszycki 398
Regeneracja filtra FAP powiat bartoszycki 398
Mycie katalizatora powiat bartoszycki 398
Płukanie katalizatora SCR powiat bartoszycki 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat bartoszycki 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat bartoszycki 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat bartoszycki 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat bartoszycki 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat bartoszycki)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer