Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Śląskie, powiat będziński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat będziński – jednostka administracyjna w województwie śląskim, utworzona w roku 1999 w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu będzińskiego jest miasto Będzin. Powierzchnia powiatu będzińskiego wynosi 364 kilometry kwadratowe, a liczba ludności to około 149 700 osób, lekko ponad 20% powierzchni to grunty leśne.

Do najważniejszych zabytków w powiecie będzińskim należą: w gminie Będzin: układ urbanistyczny miasta, fragment murów miejskich z XIV wieku, grodzisko wczesnośredniowieczne na wzgórzu Dorotka, cmentarz żydowski na Górze Zamkowej z XIX wieku, kamienice w Śródmieściu, w gminie Bobrowniki: kościół pw. św. Wawrzyńca z XVII wieku, kościół pw. św. Jakuba z XIX wieku, w gminie Czeladż: kapliczka przydrożna z figurą Chrystusa Salwatora, w gminie Mierzęcice: cmentarzysko kultury łużyckiej, obozowiska z epoki mezolitu, pojedyncze domy, zagrody i chałupy na terenie całej gminy, w gminie Psary: szczątki cmentarzyska prawosławnego na wzgórzu Monglinica, trzy przydrożne kapliczki z XIX wieku, drewniane chałupy z początku XIX wieku. W gminie Sławków znajdziemy starą karczmę z 1710 roku, wczesnogotycki Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, kaplica św. Marka, cmentarz żydowski z początku XX wieku, w gminie Wojkowice: kościół parafialny pw. św. Antoniego z XX wieku, kapliczka, cmentarze oraz pojedyncze budynki na obszarze całego miasta.

Przez powiat będziński przebiegają drogi krajowe numer: 78 (Chałupki – Wodzisław ŚląskiRybnikGliwiceTarnowskie Góry – Świerklaniec – Siewierz – ZawiercieSzczekociny – Nagłowice – Jędrzejów – Chmielnik), 1 (Łódź – Tuszyn – Piotrków TrybunalskiCzęstochowaDąbrowa GórniczaTychyPszczynaBielsko-Biała – Przybędza – Milówka), 86 (Podwarpie – BędzinSosnowiecKatowiceTychy) oraz 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowiceWrocławBrzegOpoleStrzelce OpolskieToszek – Pyskowice – BytomBędzinSosnowiecDąbrowa GórniczaOlkuszKrakówWieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojniczTarnówPilznoDębicaRopczyceRzeszówŁańcutJarosław – Radymno – Korczowa). Przebiega tędy również autostrada A1 (Rusocin – GrudziądzToruńKutno – Stryków – ŁódźTuszynPiotrków Trybunalski – Kamieńsk – RadomskoCzęstochowa – Pyrzowice – Piekary ŚląskieBytomZabrzeGliwiceKnurówRybnikŻory – Gorzyczki) oraz droga ekspresowa S1 (Pyrzowice – Dąbrowa GórniczaSosnowiecMysłowiceBielsko-BiałaŻywiec – Zwardoń).

Ze względu na to, że powiat będziński jest świetnym węzłem komunikacyjnym, mechanicy musieli wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców. Ciągle spora część samochodów to pojazdy o silniku diesel, te natomiast bardzo często borykają się z problemami katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych DPF FAP. Profesjonalna i autoryzowana pracownia regeneracji filtrów DPF/FAP oraz SCR bardzo często wykonuje usługi takie jak czyszczenie, płukanie, wypalanie, czy regenerowanie filtrów na terenie całego kraju. Firma wysyła i odbiera filtry w przeciągu 1/2 dni. Najniższe ceny dla powiatu będzińskiego zgromadziliśmy dla Państwa w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat będziński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat będziński 398
Regeneracja filtra FAP powiat będziński 398
Mycie katalizatora powiat będziński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat będziński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat będziński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat będziński 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat będziński 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat będziński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat będziński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer