Regeneracja filtrów DPF i FAP - Łódzkie, powiat bełchatowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Powiat bełchatowski to jednostka administracyjna w województwie łódzkim, reaktywowana w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu bełchatowskiego jest miasto Bełchatów. Powierzchnia powiatu Bełchatowskiego ma obszar 968 kilometrów kwadratowych, co stanowi 5,31% powierzchni województwa łódzkiego, liczba mieszkańców wynosi około 113 tysięcy osób.

Główne zabytki w powiecie bełchatowskim to: zespół klasztorny franciszkanów w Bełchatowie, kościół Wszystkich Świętych w Bełchatowie, park dworski w Mikorzycach, park dworski w Mokraczu, dwór w Bukowie Dolnej oraz szkoła z początku XIX wieku z miejscowości Pożdżenice.

Przez powiat bełchatowski przebiegają drogi wojewódzkie numer 483 (Łask – Szczerców – Nowa Brzeźnica – Częstochowa), 480 (Sieradz – Widawa – Szczerców), 484 (Buczek – Zelów – Bełchatów – Kamieńsk), 485 (Pabianice – Wadlew – Bełchatów) oraz droga krajowa numer 74 (Walichnowy – Wieluń – Bełchatów – Piotrków Trybunalski – Sulejów – Żarnów – Kielce – Łagów – Opatów – Annopol – Kraśnik – Janów Lubelski – Frampol – Gorajec – Szczebrzeszyn – Zamość – Hrubieszów – Zosin).

Powiat bełchatowski znany jest sprawą profesjonalnej i obleganej w tej okolicy autoryzowanej pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów działającej na terenie całej Polski. We współpracy z firmą kurierską, filtry są odbierane i dostarczane do swoich klientów zregenerowane filtry i katalizatory w ciągu 1/2 dni.

Zarówno filtry cząstek stałych, jak i katalizator znajdują się w układzie wydechowym naszych samochodów i dbają o lepszą jakość wydzielanych spalin. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe dbanie o filtr i katalizator, gdyż znacznie wpływają na jakość naszego środowiska. Usługi takie jak płukanie filtrów, wypalanie, naprawa filtra DPF czy regeneracja katalizatora, to jedne z częstszych usług wykonywanych w serwisie. Najniższe ceny w powiecie bełchatowskim zebraliśmy w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat bełchatowski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat bełchatowski 398
Regeneracja filtra FAP powiat bełchatowski 398
Mycie katalizatora powiat bełchatowski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat bełchatowski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat bełchatowski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat bełchatowski 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora powiat bełchatowski 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP powiat bełchatowski 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat bełchatowski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer