Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bełżyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bełżycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bełżyce – miasto w województwie lubelskim, powiecie lubelskim, położone na Równinie Bełżyckiej w odległości 25 km od Lublina. Mieszka tu 6629 mieszkańców.

Pierwsze informacje o osadnictwie na terenach obecnego miasta pochodzą z czasów prehistorycznych. Miasto lokowane w 1417 roku, ponowne nadanie praw miejskich miało miejsce w 1958 roku. Nazwa miasta pochodzi prawdopodobnie od imienia Bełz.

Przez miasto biegnie droga wojewódzka nr 747 (IłżaLipsko – Solec nad Wisłą – Opole Lubelskie – Bełżyce – Konopnica), nr 827 (Bełżyce – Sadurki) oraz nr 834 (Bełżyce – Bychawa – Stara Wieś).

Jak podaje lubelski wydział komunikacji już prawie połowa samochodów poruszających się po drogach powiatu to samochody z silnikiem diesla, jednostki te nadal cieszą się dużą popularnością, mimo iż koszt ich eksploatacji wciąż wzrasta. W samochodach tych pojawiło się w ostatnich latach sporo nowych elementów, wysoce zaawansowanych technologicznie stąd też na rynku pojawia się sporo serwisów oferujących usługi dedykowane elementom takim jak filtr cząstek stałych czy katalizator. W pracowni regeneracji filtra cząstek stałych z całkowicie zapchanego filtra DPF/FAP udaje się odzyskać całkowitą jego sprawność, a to za sprawą czyszczenia filtra w specjalistycznej maszynie. Cennik usług dla miasta Bełżyce podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bełżycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bełżycach 320
Regeneracja filtra FAP w Bełżycach 320
Mycie katalizatora w Bełżycach 320
Płukanie katalizatora SCR w Bełżycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bełżycach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bełżycach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Bełżycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Bełżycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bełżycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bełżycach i wygodnie wyślij filtr DPF z Bełżyc do regeneracji i czyszczenia

Z Bełżyc filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bełżyce Czworaki Fabryczna BLZ129 51.175411/22.296379 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer