Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Bentley, Dziwnówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Bentley w Dziwnówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dziwnówek chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych znanej firmy Bentley. Sporo aut w Dziwnówku to auta z silnikiem JTD posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. By uniknąć kłopotów z użytkowaniem samochodu Bentley, wypada co jakiś czas przepalać DPF, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Dziwnówka. Zachowanie maksymalnych wyników produkcji gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Pojazdy spod znaku Bentley szczycą się doskonałymi możliwościami w sferze redukowania emisji gazów wydechowych. Standardowo przyczyną uszkodzenia filtra DPF, znanej firmy Bentley, staje się inna wada, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania. Standardową wadą, z którą zmagają się samochody z symbolem Bentley, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr FAP. Dziwnówek jest jednym z miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Dziwnówka, czemu znany producent Bentley stara się, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Lista cenowa płukania filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Bentley dla Dziwnówka ulokowano pod zdjęciem, należy odszukać w tej tabeli, ceny za usługi regeneracji FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak też regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Bentley, wyszukać można w panelu po prawej, jak też w warsztatowym laboratorium w Dziwnówku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Bentley w Dziwnówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Bentley w Dziwnówku 320
Regeneracja filtra FAP Bentley w Dziwnówku 320
Mycie katalizatora Bentley w Dziwnówku 320
Płukanie katalizatora SCR Bentley w Dziwnówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Bentley w Dziwnówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Bentley w Dziwnówku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Bentley, usuwanie katalizatora SCR Bentley w Dziwnówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Bentley w Dziwnówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Bentley w Dziwnówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dziwnówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Bentley

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Bentley w Dziwnówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dziwnówek Kamieńska DWN01N 54.031490/14.810520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer