Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Bentley, Łęczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Bentley w Łęcznej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Łęczna odznacza się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się płukaniem filtrów do samochodów znanej marki Bentley. Łęczna należy do miast, jakie napotykają problem powiązany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny producent Bentley dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Odnalezienie właściwego warsztatu mechaniki w Łęcznej celującego w autach osobowych Bentley może być nieproste, a także jest pracochłonne. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu auta Bentley, trzeba czasem przeczyścić FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Łęcznej. Producentowi Bentley nie udało się wytworzenie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wartości poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Bentley to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego świata, jednak stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Zdobycie pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 4, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Nierzadko źródłem przytkanego katalizatora, znanego koncernu Bentley, jest inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: uszkodzony układ doładowania. Z racji tego, że Bentley, tak jak inne auta wymaga do właściwej pracy sprawnych filtrów FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Łęcznej zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Lista cen płukania filtrów FAP dedykowanych do Bentley dla Łęcznej widnieje niżej, należy wyszukać na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Bentley w Łęcznej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Bentley w Łęcznej 320
Regeneracja filtra FAP Bentley w Łęcznej 320
Mycie katalizatora Bentley w Łęcznej 320
Płukanie katalizatora SCR Bentley w Łęcznej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Bentley w Łęcznej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Bentley w Łęcznej 1490
Wycinanie filtra DPF Bentley, usuwanie filtra DPF Bentley w Łęcznej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Bentley w Łęcznej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Bentley w Łęcznej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łęcznej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Bentley

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Bentley w Łęcznej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łęczna Osiedle Samsonowicza Aleja Jana Pawła II LEN02A 51.298691/22.888660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer